پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای وب سایت ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

همچنین وب سایت با بیش از 2 سال سابقه فعالیت و تحویل موفق سفارشات به بیش از صدها مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد میهن استور استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

پاسخ:جهت خرید از سایت الزامی جهت عضویت در سایت وجود ندارد اما با عضویت یکسری مزایا برای مشتریان مانند اطلاع از تخفیفات ویژه، مشاهده سوابق خرید، تخفیف ویژه مشتریان وفادار تعلق میگیرد.

پاسخ: محدودیتی در زمان ثبت سفارش وجود ندارد ودر هرزمان از شبانه روز امکان خرید از سایت وجود دارد. و سفارشات ثبت شده از فردای روز کاری تحویل پست داده می شوند.

پاسخ: بله شما میتوانید هنگام خرید مشخصات و آدرس شخص دیگری را جهت تحویل محصول به وی وارد کنید تا محصول به آدرس شخص مورد نظر ارسال شود.

پاسخ: از طریق سایت امکان سفارش محصولات ناموجود وجود ندارد اما جهت اطلاع از موجودی میتوانید با پشتیبانی تماس گرفته و این مورد را جویا شوید تادر صورت موجودی،تا سفارش شما ثبت شود.

پاسخ: بله میتوانید سفارش ثبت شده خود را تغییر یا ابطال نمایید اماباید قبل از تحویل محصول به شرکت پست و ارسال باید با پشتیبانی تماس گرفته و این مورد را اطلاع دهید.

پاسخ: خیر، هیچگونه تماس برای اطمینان از ارسال سفارش و… نیاز نیست و اگر ابهامی در سفارش ثبت شده وجود داشته باشد کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت!
اما اگر سوالی دارید میتوانید تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید!

آیا سوالی دارید ؟؟؟؟

در صورتی که سوال شما در سوالات بالا موجود نیست می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخ دریافت کنید.